3D RATŲ SUVEDIMO STENDAS

Ratų suvedimą reikalinga atlikti, kas 10-20 tūkstančių kilometrų, taip pat atlikus važiuoklės remonto darbus. Ratų suvedimu verta pasirūpinti ir pajutus nestabilumą kelyje, netolygų padangų dilimą ar sunkiai grįžtant vairui į pradinę padėtį, taip pat po smūgio į duobę ar kitokią kliūtį.

Laiku ir periodiškai atlikus ratų geometrijos patikrą, vairuotojas pajunta didelę naudą: sumažėja degalų sąnaudos – automobilis patiria mažesnį pasipriešinimą kelio atžvilgiu; padidėja padangų eksploatacijos laikas – padangos dyla vienodai; tausojama važiuoklė – tiesiai riedantis automobilis, neapkrauna pakabos mazgų.

Ratų suvedimui svarbiausia – tikslumas, o čia nenuginčijamas lyderis yra 3D stendas, paremtas moderniausia ratų suvedimo technologija. Tikslumas – būtent tai yra didžiausias 3D stendo technologijos pranašumas, paremtas prieš kitus stendus, jis leidžia ir dirbti daug greičiau.

Autoservisas „Pas Vilių“ nuolat investuoja į modernią remonto ir diagnostikos įranga. Todėl gali pasiūlyti savo klientams ratų suvedimą su 3D stendu.